Zaproszenie dla medycznych start-upów

Wraz z Młodymi Menadżerami Medycyny oraz Polską Federacją Szpitali (PFSz) zwracamy się do Was z prośbą o zaangażowanie w przygotowanie raportu TOP DISRUPTORS IN HEALTHCARE – RAPORT STARTUPÓW MEDYCZNYCH W POLSCE”.

Celem raportu jest zebranie najważniejszych informacji o polskim ekosystemie startupów w ochronie zdrowia aby jak najlepiej umożliwić zawieranie efektywnych partnerstw między startupami a funduszami inwestycyjnymi czy klientami końcowymi.

Wypełnienie ankiety zajmie Wam 20 minut. Dla Was to niedużo, a dla Waszego środowiska znaczyć będzie wiele. Formularz znajdziecie tutaj.

Raport startupów medycznych w Polsce „TOP DISRUPTORS IN HEALTHCARE” jest inicjatywą realizowaną pod patronatem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Polskiego Funduszu Rozwoju, Agencji Badań Medycznych, MIT Enterprise Forum i wielu innych organizacji promujących innowacje.

Wynikami raportu zainteresowany jest również Narodowy Fundusz Zdrowia, który otrzyma raport bezpośrednio na ręce p. Prezesa Adama Niedzielskiego.