Dzień Wynalazków za nami!

W piątek 22 kwietnia odbył się Dzień Wynalazków: Małopolska europejskim regionem wynalazców i przedsiębiorców. Zgodnie z przyjętym planem, na uczestników czekał bogaty program wydarzeń: wystawa wynalazków i prezentacje ich twórców, konferencja naukowa, panel dyskusyjny oraz warsztaty CaseLab.

Serdecznie dziękujemy wszystkim współorganizatorom, patronom honorowych oraz medialnym, a także partnerom za efektywną współpracę przy naszym wydarzeniu.


Dzień Wynalazków: Małopolska europejskim regionem wynalazców i przedsiębiorców

Z przyjemnością informujemy, że zespół INTECH PK, we współpracy z Politechniką Krakowską, Małopolskim Centrum Budownictwa Energetycznego oraz Małopolskim Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego, zorganizuje 22 kwietnia wydarzenie Dzień Wynalazków: Małopolska europejskim regionem wynalazców i przedsiębiorców.

Zaprezentowane zostaną podczas niego najciekawsze wynalazki, oferujące konkretne rozwiązania na realne potrzeby. Ze względu na temat przewodni, szczególny nacisk zostanie położony na ekspozycję wynalazków powiązanych z rozwojem krajowych i regionalnych obszarów inteligentnych specjalizacji. Dla potencjalnych wystawców szczególnie atrakcyjna jest także informacja o już zapowiedzianym udziale przedstawicieli inwestorów, funduszy inwestycyjnych oraz przedsiębiorców, poszukujących partnerów do wdrażania innowacji w swojej działalności. Czytaj więcej