Program mentorski w szczegółach

Tym razem na łamach portalu Klastra LifeScience przeczytać można obszerny artykuł w całości poświęconej jednej z naszych najważniejszych tegorocznych inicjatyw – programu mentorskiego „Don’t Stop. Go Top! Mentors Academy for PK STEM Students”. Z lektury tekstu można dowiedzieć się, dlaczego nasz mentorski program zasługuje na miano pionierskiego i co czyni go jedną z najciekawszych tego typu inicjatyw, służących rozwojowi naukowemu, zawodowemu czy osobistemu. Z artykułem można zapoznać się tutaj.


O metodzie 5 kroków

W serwisie internetowym Klastra LifeScience opublikowany został artykuł poświęcony opracowanej przez nas autorskiej metodzie 5 kroków do komercjalizacji. Z tekstu można dowiedzieć się, jak w najkrótszym czasie wystartować z własną spółką – nie tylko tą technologiczną. Po więcej szczegółów dotyczących modelu komercjalizacji w 5 krokach zapraszamy tutaj – a gdyby ktoś był zainteresowany dalszą współpracą przy zakładaniu biznesu, zachęcamy do kontaktu z nami.


INTECH PK partnerem miesiąca Klastra LifeScience Kraków

Nasza spółka została w lipcu wybrana na Partnera Miesiąca Klastra LifeScience Kraków. W ślad za tym wyróżnieniem idą konkretne działania, których celem jest zaprezentowanie naszej oferty i działalności jak najszerszemu gronu odbiorców. Na internetowej stronie Klastra ukazał się właśnie tekst opisujący nasze dotychczasowe przedsięwzięcia, przyświecającą nam misję oraz filozofię stojącą za podejmowanymi przez nas inicjatywami. Zachęcamy do jego lektury – można to zrobić tutaj.


Komercjalizacja w 5 krokach

Jak skutecznie komercjalizować uczelniane pomysły na innowacje? Jak najszybciej przejść od fazy idei do fazy wdrożenia? Jak uniknąć czających się po drodze pułapek? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego najnowszego filmu, przybliżającego metody INTECH PK wykorzystywane na co dzień przy wspieraniu naukowców, innowatorów oraz właścicieli i założycieli start-upów.

Czytaj więcej