Szkolimy przyszłych elektryków

Podczas XXIII Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka mieliśmy ogromną przyjemność poprowadzić warsztaty „Jak prowadzić pracę naukowe, aby spełnić oczekiwania rynku?

Warsztaty miały mocno praktyczny wymiar. Zależało nam, aby ich uczestnicy nie tylko dowiedzieli się, ale i nauczyli się, jak w swoich pracach naukowych dopasować się do rynkowych trendów. Cieszymy się, że jako INTECH PK mogliśmy być częścią tak ważnego wydarzenia jak Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka. Z przyjemnością patrzyliśmy na zapał uczestników warsztatów – i już dziś trzymamy kciuki za ich przyszłe sukcesy oraz udane komercjalizacje. Dziękujemy WIEiK PK oraz wydziałowym kołom naukowym za współpracę przy organizacji warsztatów.
Za merytoryczne przygotowanie i poprowadzenie warsztatów odpowiadali Izabela Paluch oraz Krzysztof Oleksy.


Tak wspieramy politechniczne spin-offy

W najnowszym numerze „Naszej Politechniki” przeczytacie przygotowany przez nas tekst, w którym opisujemy autorski model wsparcia politechnicznej przedsiębiorczości. A dokładniej, przedstawiliśmy Wam historię powstania i rynkowego startu BCPOWER, młodej technologicznej spółki z obszaru energoelektroniki. Mieliśmy przyjemność wspierać jej founderów w zakładaniu firmy i wchodzeniu na rynek. 

Po całość tekstu zapraszamy Was tutaj.

Na zdjęciu: spotkanie twórców BCPOWER z władzami uczelni; na zdjęciu (od lewej): Dariusz Cholewa, Dariusz Borkowski, prorektor Dariusz Bogdał, prezes Izabela Paluch, dziekan Maciej Sułowicz.

Ze zbiorów INTECH PK