Zrealizujemy Twój bon na innowację

Zapraszamy do korzystania z naszych usług przy realizacji bonów na innowację. Jesteśmy kwalifikowanym wykonawcą bonów na innowacje realizowanych zarówno przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości, jak i Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. W ramach bonów możemy opracować dla Was innowacyjne produkty i usługi. Uwaga: refinansowanie może wynieść nawet do 90% kosztów kwalifikowanych netto projektu. Jesteśmy płatnikiem VAT, stąd przy realizacji bonu za jego pośrednictwem, istnieje możliwość odzyskania przez Was tego podatku. Czytaj więcej


Design Thinking dla projektu KOKOS

INTECH PK będzie wspierał uczestników projektu KOKOS, którego celem jest wyłonienie najbardziej utalentowanych konstruktorów spośród studentów najlepszych polskich uczelni technicznych, w rozwijaniu ich potencjału twórczego. W czwartek 7 marca w godz. 16–19 w sali 120 na Wydziale Inżynierii Środowiska PK poprowadzimy warsztaty z zakresu Design Thinking.
Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdziecie tutaj.


Zapraszamy na KRK Inno Tech Summit: Science 2019

Wraz z Kraków Miastem Startupów zapraszamy wszystkich młodych naukowców na bezpłatną sesję posterową. Odbędzie się ona 5 marca w Hotelu Grand Ascot podczas konferencji KRK Inno Tech Summit: Science 2019.
Głównym celem konferencji jest budowa relacji pomiędzy środowiskami: naukowym (szczególnie doktorantów oraz młodych naukowców) i biznesowym (w tym inwestorów i start-upów). Więcej szczegółów na stronie konferencji znajdziecie tutaj. Czytaj więcej


Konferencja „Partnerstwo dla Innowacji”

Już można rejestrować się na zaplanowaną na 15 stycznia 2019 r. konferencję „Partnerstwo dla Innowacji” organizowaną przez Politechnikę Krakowską, Centrum Transferu Technologii PK i Amerykańską Izbą Handlową.
Konferencja to doskonała okazja do odbycia indywidualnych rozmów z twórcami rozwiązań gotowych do wdrożenia oraz z przedstawicielami spółek Politechniki Krakowskiej, które zdobywają rynek bazując na wynikach prac naukowców naszej uczelni. 
INTECH PK jest partnerem tego wydarzenia – podczas konferencji będzie więc można zapoznać się z osiągnięciami naszych półek portfelowych oraz technologii przeznaczonych do komercjalizacji pośredniej.
Zapraszamy do udziału! Więcej szczegółów o konferencji oraz formularz rejestracji znajduje się tutaj.


Start „Don’t Stop. Go Top! Mentors Academy for PK STEM Students”

Za nami inauguracja programu mentorskiego „Don’t Stop. Go Top! Mentors Academy for PK STEM Students!”. Było uroczyście, ale nieformalnie, przyjaźnie i budująco. Zarówno mentorzy, jak i mentorowani zaangażowali się w nasze przedsięwzięcie. Jesteśmy przekonani, że ten spontaniczny networking zaowocuje trwałymi relacjami w przyszłości. Ich budowaniu pomoże z pewnością kilka kolejnych miesięcy trwania zainicjowanego właśnie programu mentorskiego.
Program mentorski realizujemy, by dotrzeć do najciekawszych pomysłów technologicznych, rodzących się w głowach studentów, doktorantów i wychowanków naszej uczelni.
Po spotkaniu odbył się CaseLab.
Całe wydarzenie jak zwykle sprawnie przeprowadzili Izabela Paluch​ oraz Krzysztof Oleksy​.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, umieszczonej na oficjalnym fan page’u spółki.
Czytaj więcej


Rozdajemy wejściówki na Women in Tech Summit 2018

Dobre wieści! Dla 10 studentek Politechniki Krakowskiej z takich kierunków jak informatyka, mechatronika, automatyka i robotyka, bioinżyniera mamy darmowe bilety na Women in Tech Summit 2018. Udział w wydarzeniu to dla Was szansa na to, by rozmawiać o przyszłości IT i Big Engineering, zdobyć najnowszą wiedzę branżową, rozwinąć globalną sieć kontaktów, zaplanować kolejne etapy kariery, uczyć się od siebie i czerpać inspirację. Jeśli chcecie wziąć udział w tym wydarzeniu, wyślijcie nam do czwartku maila na adres biuro@intechpk.pl z informacją: imię nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek /specjalizacja – w treści maila THE WOMEN IN IT SUMMIT.


Inauguracja „Don’t Stop Go Top!”

Organizowany przez nas oraz przez Stowarzyszenie Wychowanków Politechniki Krakowskiej program mentorski „Don’t Stop Go Top! Mentors Academy for PK STEM Students” zostanie uroczyście zainaugurowany 16 listopada. Tego dnia, podczas spotkania w Hotelu Polskim Pod Białym Orłem zaprezentowane zostaną Pary Mentorskie, które przez kolejne miesiące będą ze sobą współpracować, by zrealizować założone cele. Zaprezentowani zostaną również partnerzy programu: Astor Sp. z o.o., SIKA Sp. z o.o. oraz Tredecim Innovation Fund.


Spotkajmy się na Inżynierskich Targach Pracy PK

Wszystkich, którzy swoją przyszłość wiążą z innowacjami i na poważnie myślą o wcieleniu w życie swoich śmiałych pomysłów, zapraszamy na nasze stoisko podczas Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Krakowskiej. Odbędą się one 23 października w Centrum Sportu i Rekreacji PK przy ul. Kamiennej 17. To będzie również dobra okazja, by bliżej zapoznać się z prowadzonym przez nas programem mentoringowym „Don’t Stop, Go Top! Mentors Academy for PK STEM Students”. Czytaj więcej


Weź udział w „Don’t Stop Go Top: Mentors Academy for PK STEM Students”

Jeśli chcesz wykorzystać swój potencjał, jeśli chcesz zrealizować ambitny projekt, jeśli zależy Ci na zawodowym lub naukowym rozwoju – skorzystaj z programu mentorskiego „Don’t Stop Go Top”. To pierwsza taka inicjatywa na Politechnice Krakowskiej, umożliwiająca wielomiesięczną współpracę z uznanymi absolwentami uczelni i ekspertami o światowej sławie. To bezpłatna inicjatywa dla studentów, doktorantów i absolwentów Politechniki, którzy nie ukończyli 35. roku życia. Czytaj więcej


Szkoła Pionierów PFR

Mikołaj Mitka, broker innowacji INTECH PK, bierze udział w Szkole Pionierów PFR. To nowatorski program edukacyjny Polskiego Funduszu Rozwoju dla młodych, przyszłych przedsiębiorców w branżach nowych technologii. Mikołaj jest jednym z 50 starannie wybranych uczestników spośród aż 300 kandydatów, ubiegających się o udział w tym programie. Szczęśliwcy będą rozwijać umiejętności biznesowe pod okiem szkoleniowców podczas trzech tygodni intensywnych warsztatów i tygodniowego pobytu na University of Cambridge. Czytaj więcej