INTECH PK częścią Design Thinking Week

Podczas tegorocznego Design Thinking Week będziecie mogli wziąć udział w przygotowanych przez nas warsztatach caseLAB „Empatyczna dieta – apetyczny posiłek”. Odbędą się one 4 października w Centrum Badawczo-Rozwojowego Łęgprzem. Zapisy trwają tutaj.

Tematem przewodnim caseLAB będzie zagadnienie, z którym na co dzień mierzy się właściwie każdy z nas: jak efektywnie dokonywać zakupów i właściwie dobierać posiłki, aby nasza dieta zaspokoiła nasze indywidualne potrzeby i uwarunkowania żywieniowe?

Celem warsztatów jest pokazanie jego uczestnikom, jak w interdyscyplinarnych zespołach przekształcać innowacyjne pomysły w produkty i usługi rynkowe. Dzięki temu, że CASELAB realizowany jest w małych grupach (do 20 osób), każda z osób ma pewność pełnego uczestnictwa i wyniesienia z zajęć praktycznej wiedzy. Szkolenie prowadzone jest w oparciu o metodykę Design Thinking, wypracowaną na Stanford University (zdiagnozowanie potrzeb i przedefiniowanie problemu, generowanie rozwiązań, prototypowanie i testowanie prototypów) oraz w oparciu o realne przypadki rynkowe.

Warsztaty poprowadzą Izabela Paluch i Krzysztof Oleksy – z INTECH PK – spółki celowej Politechniki Krakowskiej, uczestnicy programu stażowego „TOP 500 Innovators” na Stanford University (d.school), praktycy w stosowaniu Design Thinking w działalności rynkowej oraz trenerzy i szkoleniowcy tej metodologii.

Dotychczas cykl CASELAB przyniósł wiele interesujących efektów. Wypracowano m.in. koncepcje: prototypu ortezy reciprokalnej, bolidu elektrycznego w ramach Formuły Student, urządzeń do rewitalizacji powietrza w obiektach użyteczności publicznej czy mapy alergika.

Warsztaty adresowane są nie tylko do osób zainteresowanych problematyką doboru diety, ale również wszystkich, którzy chcą się zapoznać z praktycznym wykorzystaniem narzędzi Design Thinking.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne – wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji.
Liczba miejsc ograniczona.
Spotykamy się w siedzibie Centrum Badawczo-Rozwojowego Łęgprzem przy ul. Ciepłowniczej 20.
Rozpoczęcie warsztatów zaplanowane jest na godz. 9:00, jednakże ze względów organizacyjnych chętnych do uczestnictwa prosimy o przybycie już o godz. 8:45.
UWAGA: Dla pierwszych zarejestrowanych 15 osób gwarantowane miejsce na warsztatach, dla 10 kolejnych miejsce na liście rezerwowej (ewentualne potwierdzenie uczestnictwa nastąpi w dniu 02.10.2019r., w zależności od dostępności miejsc).

Bezpośredni kontakt z organizatorem: Krzysztof Oleksy – koleksy@intechpk.pl – 607-442-767