Zapraszamy do udziału w drugiej edycji raportu „TOP DISRUPTORS IN HEALTHCARE 2021”

Jako patron powstającego właśnie raportu „TOP DISRUPTORS IN HEALTHCARE 2021”, zachęcamy Was do wypełnienia krótkiej ankiety, dzięki której będziecie mogli znaleźć się w raporcie i pokazać się szerzej światu nowoczesnej medycyny. Ankietę znajdziecie tutaj. Raport będzie stanowić unikalne źródło wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w obszarze ochrony zdrowia. Aż 45% respondentów ankiety ewaluacyjnej po 1 edycji Raportu wskazało, że nawiązało kontakt z partnerami biznesowymi dzięki Raportowi. Dajcie szansę swojemu start-upowi!
Za przygotowanie raportu odpowiada Polska Federacja Szpitali (PFSz), największa organizacja szpitali w Polsce (ok. 250 szpitali) oraz Młodzi Menedżerowie Medycyny.
 
 
Tegoroczna edycja Raportu będzie dostępna również w j. angielskim i zostanie rozesłana do szerokiego networku EIT Health oraz Europejskiej Federacji Szpitali. Polska wersja drukowana zostanie też przesłana do najważniejszych przedstawicieli strony publicznej. Oficjalna publikacja planowana jest podczas konferencji „AI w zdrowiu” w czerwcu 2021 roku, organizowanej razem z Ambasadą Brytyjską.
 
Partnerami Głównymi tegorocznej edycji są: Google for Startups, AstraZeneca, EIT Health i PZU Zdrowie. Partnerem Wspierającym jest Honeywell.