Dzień Wynalazków 2017: Technologie dla bezpieczeństwa i zdrowia

Z przyjemnością informujemy, że 3 marca w sali konferencyjnej Kotłownia na kampusie Politechniki Krakowskiej odbędzie się trzecia już edycja naszego wydarzenia pn. Dzień Wynalazków. W tym roku koncentrujemy się na zaprezentowaniu tych pomysłów, które w najciekawszy i przełomowy sposób dotyczą takich obszarów jak cyberbezpieczeństwo, produkcja bezpiecznych leków czy zielona chemia. Do udziału w Dniu Wynalazków zapraszamy wszystkich, którzy planują komercjalizację swojego wynalazku lub myślą o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej, opartej o innowacyjny produkt lub usługę.

Zgodnie z naszą misją, kładziemy nacisk na zwiększenie współpracy między nauką a biznesem – stąd zaproszenie do udziału renomowanych funduszy inwestycyjnych Innoventure oraz YouNick. Odbędzie się również panel dyskusyjny „Zabezpiecz i sprzedaj swój pomysł”. Doświadczeni inwestorzy oraz eksperci branżowi przeanalizują, które z dostępnych rozwiązań są najprzydatniejsze dla wynalazców przy wprowadzeniu innowacyjnych pomysłów na rynek lub pozyskiwaniu dla nich biznesowego wsparcia.

Wydarzenie zakończy się speed datingiem, tj. serią krótkich, ale konkretnych rozmów między wynalazcami a ich potencjalnymi, przyszłymi partnerami biznesowymi.

Udział w Dniu Wynalazków jest bezpłatny – wystarczy wcześniejsza rejestracja w portalu Evena, gdzie odnaleźć można także szczegółowe informacje na temat wydarzenia.

Dzień Wynalazków 2017 – 3 marca, sala konferencyjna Kotłownia, ulica Warszawska 24, Kraków.

Wydarzenie „Dzień Wynalazków 2017: Technologie dla bezpieczeństwa i zdrowia” jest realizowane dzięki projektowi „Spółka celowa INTECH PK Sp. z o.o.- efektywny podmiot zarządzający komercjalizacją wyników badań i prac rozwojowych powstałych na Politechnice Krakowskiej”, współfinansowanemu ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu SPIN-TECH.