Krzysztof Oleksy ekspertem podczas Europejskiego Kongresu MŚP

Wiceprezes INTECH PK, Krzysztof Oleksy został zaproszony do udziału w sesji panelowej „Spółki celowe uczelni wyższych najlepszą drogą do współpracy z biznesem? Spin-off-y – sukcesy i wyzwania”, organizowanej w trakcie Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Sesja z udziałem naszego eksperta odbędzie się w czwartek 19 października o godz. 9.00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (sala konferencyjna 7). Zapraszamy do uczestnictwa. Czytaj więcej


Konkurs na wykonawcę prototypu laserowego skanera 3D

Spółka celowa Politechniki Krakowskiej – INTECH PK sp. z o.o. – ogłasza konkurs na wykonanie prototypu laserowego skanera 3D, w ramach projektu Inkubator Innowacyjności+.

Dokumentacja konkursowa:
1) zapytanie ofertowe
2) oferta cenowa

Zapraszamy do składania aplikacji.
Zarząd INTECH PK


Projekt w ramach programu Inkubator Innowacyjności+ jest współfinansowany przez MNiSW

 

 


Life Science Open Space

Zachęcamy do wzięcia udziału w Life Science Open Space – wydarzeniu gromadzącym specjalistów z wielu dziedzin zajmujących się szeroko rozumianą medycyną. Formuła konferencji zapewnia każdemu możliwość aktywnego udziału i interakcji z innymi uczestnikami – twórcami lub odbiorcami innowacji – poprzez krótkie prezentacje oraz bezpośrednie spotkania i rozmowy. Wydarzenie, organizowane przez Klaster LifeScience Kraków odbędzie się 19 października w ICE Kraków. Czytaj więcej


Prezes Izabela Paluch w projekcie Lean in STEM

W magazynie Perspektywy ukazał się artykuł opisujący spotkanie inicjujące projekt Lean in STEM. Prezes INTECH PK, Izabela Paluch, po raz kolejny w swojej karierze zawodowej została zaproszona do podzielenia się ze studentkami kierunków STEM swoją wiedzą oraz biznesowym doświadczeniem przy zakładaniu oraz prowadzeniu startupów.  Zachęcamy do lektury.

Czytaj więcej


Konkurs na specjalistów do projektu Inkubator Innowacyjności+

Spółka celowa Politechniki Krakowskiej – INTECH PK sp. z o.o. – ogłasza konkurs na specjalistów do realizacji projektu w ramach programu Inkubator Innowacyjności+.

Zapraszamy do składania aplikacji.
Zarząd INTECH PK

Projekt w ramach programu Inkubator Innowacyjności+ jest współfinansowany przez MNiSW

 

 

 

 

Czytaj więcej


Dzień Otwarty Klastra LifeScience Kraków

Jako członek klastra i prelegent na wydarzeniu, serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Klastra LifeScience Kraków, który odbędzie się 31 maja w Parku Life Science przy ul. Bobrzyńskiego 14, w godz. 09:00-16:00.

Czytaj więcej