Konkurs na wynajem automatycznego systemu do pomiaru przemieszczeń pionowych

Spółka celowa Politechniki Krakowskiej – INTECH PK sp. z o.o. – ogłasza konkurs na wynajem automatycznego systemu do pomiaru przemieszczeń pionowych, w ramach projektu Inkubator Innowacyjności+.

Dokumentacja konkursowa:
1) zapytanie ofertowe
2) oferta cenowa

Zapraszamy do składania aplikacji.
Zarząd INTECH PK


Projekt w ramach programu Inkubator Innowacyjności+ jest współfinansowany przez MNiSW

 

 


Wielkanocne życzenia!

Zespół INTECH PK życzy Wam radosnych i rodzinnych świąt Wielkiej Nocy!


Izabela Paluch ekspertką na Meetups Kraków

Prezes INTECH PK Izabela Paluch była jedną z ekspertek Meetups Kraków, czyli regionalnej edycji prestiżowego wydarzenia jakim jest innoSHARE Congress’18. Izabela Paluch w panelu praktyków „Jak tworzyć startupy i spin-offy z nauki oraz badań?” podzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem w tym obszarze. INTECH PK był partnerem tego wydarzenia, organizowanego przez Polskę Innowacyjną. Tym, co łączy obie organizacje jest nie tylko ten sam rok powstania, ale i zaangażowanie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości i wdrożenia innowacji, a także dzielenia się doświadczeniem oraz wiedzą. Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć z wydarzenia. Czytaj więcej


Krk Inno Tech Starter – Uwalniamy Potencjał Polskiej Nauki

Fundacja Kraków Miastem Startupów poszukuje przedsiębiorczych studentów, którzy po odbyciu intensywnego programu szkoleniowego będą mogli odbyć płatny staż wakacyjny polegający na stworzeniu technologicznego start-upu, który przyczyni się do zmiany świata.

Więcej informacji pod adresem: https://www.facebook.com/events/323481064724738/


Dzień Wynalazków w mediach

Jak co roku, tak i tym razem nasze wydarzenie przyciągnęło uwagę mediów. Dzięki temu relację z naszego przedsięwzięcia możecie obejrzeć w Kronice Krakowskiej TVP Kraków (od 16:25) i w serwisie Kraków.pl. Zachęcamy też do lektury artykuły w krakowskim serwisie Gazety Wyborczej oraz w serwisie Kraków.pl. Warto też nadstawić ucha – wkrótce w Radiu Kraków w cyklu „Pracują na Nobla” emitowane będą wywiady z naszymi wynalazcami. Pełen wykaz publikacji znajdziecie w dziale „Media o nas”.


Dzień Wynalazków: podsumowanie

Kolejna edycja Dnia Wynalazków za nami. W tegorocznym wydarzeniu wzięło udział ponad 200 uczestników z Politechniki Krakowskiej oraz małopolskich szkół średnich, a swoje pomysły zaprezentowało 30 wynalazców. Przyglądali się im przedstawiciele funduszy inwestycyjnych oraz małopolskiego biznesu. Całość wydarzenia wspierali wolontariusze z Samorządu Doktorantów Politechniki Krakowskiej. Obejrzyjcie fotograficzną relację z Dnia Wynalazków na naszym Facebooku (autorem zdjęć jest Jan Zych).


Kvarko partnerem strategicznym Dnia Wynalazków

Z przyjemnością informujemy, że partnerem strategicznym tegorocznego Dnia Wynalazków został fundusz inwestycyjny Kvarko. To fundusz inwestujący w innowacyjne spółki naukowe i technologiczne, wywodzące się przede wszystkim z polskich jednostek naukowych, oparte na unikalnej, nowatorskiej technologii mogącej zapewnić wyraźną przewagę rynkową, których model biznesowy cechuje się łatwą skalowalnością.

Czytaj więcej


Poznajcie panelistów Dnia Wynalazków 2018

Jednym z najważniejszych elementów Dnia Wynalazków jest panel dyskusyjny. Nie inaczej będzie w tym roku. O tym, dlaczego porażki przy zakładaniu i prowadzeniu startupów mogą okazać się bezcenną nauką, wypowiedzą się eksperci i praktycy. Oto ich pełna lista. Czytaj więcej