Prezes Izabela Paluch w projekcie Lean in STEM

W magazynie Perspektywy ukazał się artykuł opisujący spotkanie inicjujące projekt Lean in STEM. Prezes INTECH PK, Izabela Paluch, po raz kolejny w swojej karierze zawodowej została zaproszona do podzielenia się ze studentkami kierunków STEM swoją wiedzą oraz biznesowym doświadczeniem przy zakładaniu oraz prowadzeniu startupów.  Zachęcamy do lektury.

Czytaj więcej


Konkurs na specjalistów do projektu Inkubator Innowacyjności+

Spółka celowa Politechniki Krakowskiej – INTECH PK sp. z o.o. – ogłasza konkurs na specjalistów do realizacji projektu w ramach programu Inkubator Innowacyjności+.

Zapraszamy do składania aplikacji.
Zarząd INTECH PK

Projekt w ramach programu Inkubator Innowacyjności+ jest współfinansowany przez MNiSW

 

 

 

 

Czytaj więcej


Dzień Otwarty Klastra LifeScience Kraków

Jako członek klastra i prelegent na wydarzeniu, serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Klastra LifeScience Kraków, który odbędzie się 31 maja w Parku Life Science przy ul. Bobrzyńskiego 14, w godz. 09:00-16:00.

Czytaj więcej


Zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Certyfikacja i usługi analityczne w branży farmaceutycznej”

Jako członek i partner Klastra LifeScience Kraków oferujemy pracownikom naukowym i studentom Politechniki Krakowskiej możliwość uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu z zakresu usług analitycznych w branży farmaceutycznej, które poprowadzi dr Yuriy Svartsov z SGS INSTITUT FRESENIUS GmbH (firma działa aktywnie na rynku europejskim w szeroko rozumianym obszarze certyfikacji). Czytaj więcej